OKINAWA KARATEDÓ

Oddíl OKINAWA KARATEDÓ z.s., který zajišťuje výuku karate tímto dává ve známost, že jak pro nové zájemce, tak pro stávající členy jsou hodiny karate do konce roku zcela zdarma! Již teď můžeme s radostí říct "Těšíme se na Vás"

Za oddíl OKINAWA KARATEDÓ z.s.
Vedení klubu

O našem klubu

V současné době probíhá neustálý NÁBOR pro Dospělé a děti. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat! Další info hledejte v sekci nábor členů!

V lednu roku 2003 začala naše škola pod záštitou asociace Ryukyuden Bujutsu Karate-Dó Kai oficiálně vyučovat jeden ze čtyř základních stylů karate, který se vyučují na Okinawě a to:

Shorin-ryu Kobayashi

Znaky

Výuka v našem dojo

Naším cílem je vzbudit zájem v řadách lidí a mládeže o cvičení okinawského karate. Zájemci na tréninku si mimo jiné také zvýší fyzické schopnosti a po psychické stránce budou lépe odolávat každodennímu stresu a lépe jednat v krizových situacích. Naši žáci se mimo jiné také učí historii a filozofii karate, která by neměla zůstat v pozadí tréninku a lépe napomáhá k pochopení dané techniky. Okinawa Karate-Dó učí karate jako systém sebeobrany ortodoxní formou tak, jak byla vytvořena starými mistry.

Znaky

Vyúka probíhá pod vedením našich instruktorů

Naše kroky směřují za poznáním starých mistrů Karate-Dó v čele s naším senseiem Janem Gyurisem 6.Dan, od kterého získáváme cenné vědomosti a zkušenosti. Tyto nabité informace předáváme dál naším studentům a tím je zaručena kvalita výuky okinawského karate. Klub Okinawa-Karate-Dó se podílí na akcích pořádané RBKA, mezi které patří četné semináře po celé české republice. Náš klub také pořádá vlastní semináře, ty napomáhají vytvářet lepší pouto k tomuto bojovému umění na severní Moravě.


Linie mistrů Shorin-ryu Shubukan Uema Karate-dó dojo až po naše instruktory

Sensei

Joki

Uema

Václav

Yasuhiro

Uema

Robert

Jan

Gyuris

Vena

Václav

Vaněček

Jsme organizací, která se zabývá výukou okinawského karatedó. Naší snahou je seznamovat své členy se sebeobrannou technikou karate, ale i jeho filosofií a významem.

Přijďtě nás navštívit:

Studio Fit&Fun
Ostrava Mariánské Hory
Tovární 486/7

Kontaktujte nás